Kredyty Szczecin - Bankikredyty.pl

Ubezpieczenie od zagrożeń w sieci od Raiffeisen Polbank za darmo

Expander Szczecin - kredyt hipoteczny bez wkładu własnego

Wzrost cyberprzestępczości w ostatnich latach sprowokował znaczące na rynku firmy ubezpieczeniowe i banki do rozwiązań i ochrony klientów przed utratą dobrego imienia i środków na rachunkach w wyniku tego typu działań. Ochrona, jaka proponuje Raiffeisen Polbank w porozumieniu z AXA Assistance zapewnia indywidualnym klientom banku, posiadającym Wymarzone Konto Osobiste Raiffeisen Polanku pomoc w sytuacji kradzieży danych osobowych i wyłudzeń na nie kredytów, oszustw przy zakupach internetowych i wielu innych e-zagrożeń, z jakimi możemy się spotkać na co dzień. Polisa Cyber Pomoc chroni od zagrożeń internetowych, podnosząc jednocześnie świadomość użytkowników konta o niebezpieczeństwie czyhającym w sieci. Uczy także, jak uniknąć kłopotów i na co uważać, by ograniczyć ryzyko oszustwa.

W ramach ubezpieczenia klient ma wsparcie w przypadku kradzieży pieniędzy, niedotrzymania warunków umowy kupna w sieci przez sprzedającego, utraty wiarygodności i dobrego imienia w sieci na skutek wykorzystania danych i podszywania się pod klienta przez osobę trzecią, samej kradzieży tożsamości czy utraty danych z urządzeń takich jak laptopy, PC, tablety, karty pamięci, dyski zewnętrzne itp. Jeśli zaistnieje ww. okoliczność AXA zorganizuje wsparcie IT, pomoże odzyskać pieniądze i dane, pomoże rozwiązać konflikty oferując chociażby wsparcie prawnika. W sytuacji niepowodzenia klient może zwrócić się do towarzystwa ubezpieczeniowego o wypłatę odszkodowania. Oczywiście polisy mogą różnić się od siebie i zakresem , warunkami i ceną. W zależności od potrzeb należy przed podpisaniem umowy zapoznać się z ogólnymi warunkami ubezpieczenia i zakresem odpowiedzialności firmy ubezpieczeniowej.

Koszty ubezpieczenia

Ubezpieczenie to dodatkowy produkt oferowany posiadaczom rachunku w Raiffeisen Polanku, jako dodatek do karty MasterCard Debit. Opłata za kartę kosztuje klienta 6 zł miesięcznie, w zamian ma dostęp, bezpłatny, do wszystkich bankomatów na terenie Polski a polisa jest z tą karta powiązana, więc konieczne jest jej posiadanie. Oferta jest dostępna od 20 marca 2017 roku.

Czy warto?

Oczywiście, że warto. W porównaniu z rokiem 2015 w roku 2016 cyberataki wzrosły o prawie 50%. Skala ogromna, a prognozy przewidują jest postęp w kolejnych okresach. Z sieci korzystamy codzienni, stąd świadomość o zagrożeniach i bezpieczeństwo powinno być dla nas codziennością. Internet opanował cały świat. Kradzieże dotyczą nie tylko danych osobowych, pieniędzy zgromadzonych na rachunkach, ale i zdjęć zamieszczanych w sieci. Zapewne każdy miał styczność z podejrzanymi wiadomościami, niemal niczym nie różniącymi się od tych wysyłanych z firm, banków itd., które sugerowały skorzystanie z linków w treści maila do potwierdzenia np. danych do logowania czy haseł do stron. Takie ataki phishingowe stają się normą, jedynie świadomość niebezpieczeństwa pozwala uniknąć kłopotów i utraty danych, tak cennych w dzisiejszych czasach. Dane te mogą być później wykorzystane przez przestępców do różnych celów – kradzieży, oszukańczych procederów czy utraty naszego dobrego imienia na np. portalach społecznościowych. Oprócz wiedzy i czujnej postawy użytkowników sieci warto dodatkowo zabezpieczyć się takim ubezpieczeniem, które oferuje Raiffeisen i AXA.

Sprawdź także zestawienia:
Nowe promocje na kredyty gotówkowe 2023
Wysoko oprocentowane lokaty terminowe 2023
Najlepsze konta osobiste 2023